FORMULARZ WYCENY

BEZPŁATNA WYCENA SKUP AUT WROCŁAW

Wypełnienie tylko części pól (obowiązkowych, oznaczonych *) pozwoli na orientacyjną wycenę wartości samochodu. Zachęcamy jednak do tego, by odpowiedzieć na jak najwięcej pytań zawartych w formularzu – nasza propozycja cenowa będzie tym bardziej precyzyjna im dokładniejszy będzie opis auta.

Większość samochodów (zwłaszcza droższych) przed zakupem podlega krótkim oględzinom, mającym na celu potwierdzić przekazane nam informacje dotyczące jego dokumentacji, stanu technicznego, stanu wizualnego, wyposażenia itp.

*MARKA

*MODEL

*ROK PRODUKCJI

*POJEMNOŚĆ SILNIKA [cm3]

*MOC SILNIKA KM / kW
KM kW 

*PODAJ MOC

*PRZEBIEG km / mil
km mil 

*PODAJ PRZEBIEG

*SAMOCHÓD ZAREJESTROWANY JAKO:
Osobowy Ciężarowy Specjalny Inny 

*SKRZYNIA BIEGÓW
manulana automatyczna półautmatyczna inna 

*RODZAJ PALIWA
Benzyna Diesel Benzyna + LPG Benzyna + CNG Hybrydowy Inny 

*LICZBA DRZWI

*KOLOR

*TYP NADWOZIA

*STATUS
zarejestrowany w Polsce sprowadzony i nieopłacony sprowadzony i opłacony 

STAN WIZUALNY

STAN TECHNICZNY

ZDJĘCIA
Zdjęcia samochodu pozwolą nam jeszcze lepiej sprecyzować wycenę Państwa samochodu. Prosimy, aby w miarę możliwości pokazać na zdjęciach jak najwięcej mankamentów auta, zwłaszcza dotyczących uszkodzeń elementów karoserii.

Prosimy zwrócić uwagę na wielkość zdjęć. Ich łączny rozmiar nie powinien przekraczać 25 Mb


WYPOSAŻENIE

HISTORIA AUTA

DODATKOWE INFORMACJE

IMIĘ

*ADRES EMAIL

*NUMER TELEFONU

*MIEJSCE POSTOJU AUTA

*OCZEKIWANA CENA

PREFEROWANA FORMA SPRZEDAŻY (patrz na dole strony 1*)

PREFEROWANA FORMA KONTAKTU

PYTANIA DO NAS

Po wciśnięciu przycisku "Wyślij", prosimy chwilę poczekać, gdyż wysyłanie formularza trwa kilkadziesiąt sekund.

(1*) Istnieją 2 możliwości sprzedania nam samochodu.

Pierwsza możliwość to sprzedaż auta za gotówkę. Jest to opcja wybierana przez zdecydowaną większość osób, skierowana w szczególności do Klientów, którzy chcą szybko i skutecznie sprzedać swoje auto otrzymując pieniądze od ręki. Wówczas wszystko można załatwić w niecałe pół godziny, bo tyle trwają oględziny samochodu, podpisanie umów oraz wypłata gotówki. Plusem takiej formy sprzedaży jest to, że pieniądze oraz umowę kupna-sprzedaży otrzymują Państwo już w momencie decyzji o sprzedaży nam auta. Wówczas sprzedaż pojazdu można od razu zgłosić w wydziale komunikacji, a uzyskane pieniądze odpowiednio spożytkować. Cena sprzedaży auta za gotówkę w skupie aut jest zawsze niższa od ceny rynkowej. Nasz skup samochodów oferuje kwoty od 80 do 90% wartości rynkowej samochodu, co jest ofertą wyjątkowo atrakcyjną w porównaniu do innych skupów aut.

Druga możliwość to wstawienie auta w komis i podpisanie umowy komisaryjnej. Wówczas możliwe jest uzyskanie nieco wyższej ceny za sprzedaż auta (od 90 do nawet 100% wartości rynkowej), jednak gotówkę otrzymują Państwo dopiero wtedy, gdy znajdziemy osobę chętną na zakup pojazdu. Jeśli samochód uda nam się sprzedać wynagrodzenie naszej firmy ogranicza się do wcześniej ustalonej prowizji, która w zależności od marki, modelu oraz wartości auta wynosi od 2 do 7% ceny jego sprzedaży. Jeśli samochodu nie uda się sprzedać w umówionym terminie, nie ponoszą Państwo jakichkolwiek kosztów, związanych m.in. z przygotowaniem auta do sprzedaży, obsługą klientów oraz wystawianiem ogłoszeń na portalach motoryzacyjnych. Posiadamy ubezpieczenie w PZU oraz całodobowo chroniony i monitorowany plac, na którym wszystkie samochody są w pełni bezpieczne.