O NAS

Skup aut Wrocław - kilka słów o naszej firmie:

Skup aut Wrocław BP Premium Cars to firma, która zajmuje się skupem oraz sprzedażą samochodów. Oferujemy zarówno skup aut za gotówkę, jak i pomoc w sprzedaży auta na zasadach komisu samochodowego. W zdecydowanej większości skupujemy auta osobowe zarejestrowane w Polsce. Skupujemy również samochody dostawcze, samochody ciężarowe, pojazdy zabytkowe, motocykle i skutery, a także auta niezarejestrowane w naszym kraju - zarówno całe, jak i uszkodzone. Działamy na rynku od 3 lat jednak w tym czasie obsłużyliśmy już ponad 2000 zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają.

Działamy na terenie Wrocławia i okolic, w razie potrzeby błyskawicznie dojeżdżamy do naszych Klientów, oferujemy uczciwe ceny, gotówkę i formalności załatwiamy od ręki.

W zależności od marki, modelu oraz stanu danego samochodu oferujemy kwoty od 80 do 90% jego wartości rynkowej  co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle innych skupów aut oraz autokomisów.

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, jaką kwotę nasz skup aut Wrocław wypłaci za Wasze auto, prosimy kliknąć tutaj.

Większość samochodów, które nasz autokomis posiada aktualnie w swojej ofercie znajdą Państwo tutaj tutaj.

Stale posiadamy w swojej ofercie około 100 samochodów, wszystkie z nich można obejrzeć w naszym komisie samochodowym, który znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Braci Gierymskich 155.  Dokładamy wszelkich starań, aby posiadać auta wielu marek i modeli w różnych przedziałach cenowych, aby sprostać oczekiwaniom jak najszerszej grupy klientów naszego autokomisu.

Jesteśmy rzetelną oraz legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w CEDIG pod numerem NIP 894-292-84-79 oraz numerem REGON 022413050.

Samochody kupujemy na umowę kupna – sprzedaży. Na sprzedawane samochody wystawiamy faktury VAT-marża, a w niektórych przypadkach faktury VAT 23%. Zadowolenie naszych Kontrahentów jest dla nas priorytetem, dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Oprócz skupu aut za gotówkę i sprzedaży samochodów oferujemy między innymi :

- pomoc drogowa (transport pojazdów)skup_aut_wroclaw_bp

- przyjęcie auta w rozliczeniu

- samochody na zamówienie

- wypożyczalnia aut

- pożyczki pod zastaw aut 

- kredyty na samochód 

- złomowanie i kasacja pojazdów

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności lub nie mają Państwo czasu bądź chęci na uzupełnienie formularza sprzedaży prosimy o kontakt telefoniczny, podczas którego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania, jak i wstępnie wycenić samochód !