OFERTA WSPÓŁPRACY

Do kogo skierowana jest oferta współpracy z naszym skupem aut?

Mimo, że Skup aut Wrocław BP Premium Cars kupuje samochody zwykle od osób prywatnych, to z chęcią odkupimy hurtowo dowolne ilości aut. Nasza oferta współpracy skierowana jest między innymi do  banków, firm wyprzedających floty aut, firm windykacyjnych oraz korporacji taksówkarskich.

Zapraszamy również do współpracy osoby handlujące autami, lecz nie mające możliwości  posiadania na raz większej liczby samochodów bądź nie dysponujących wystarczającą ilością gotówki na ich zakup.

Zamiast czyścić auto, wystawiać je, przyjmować klientów tracąc przy tym nerwy i czas, a także blokować sobie płynność finansową, przywieź je od razu do nas – my zajmiemy się tym wszystkim, a wypłacona za samochód kwota z pewnością zadowoli obie strony.

Jesteśmy w stanie zapłacić również za podanie namiaru na samochód, na którym można zarobić. Jeśli Twój znajomy, sąsiad bądź jakakolwiek inna osoba ma na sprzedaż auto w atrakcyjnej cenie, a Ty nie masz pieniędzy na zakup, czasu lub chęci na jego sprzedaż, zadzwoń do nas – z chęcią odkupimy namiar na taki samochód.