POMOC DROGOWA WROCŁAW

Pomoc drogowa Wrocław i na terenie całego kraju

Pomoc drogowa Wrocław – Oferujemy przewóz aut lawetą na terenie Wrocławia całej Polski w atrakcyjnych cenach. Przewóz aut autolawetą na terenie Wrocławia już od 90 złotych. Klientom, którzy kupią od nas samochód i chcą go przewieźć naszą lawetą oferujemy 30% rabat na wykonaną usługę.

Pomoc drogowa Wrocław to oferta skierowana do osób których samochód uległ awarii. Często nawet najnowsze modele aut mogą mieć nieplanowane awarie. Nasza firma oferuje usługę pomocy drogowej na terenie Wrocławia. Jesteśmy dostępni przez całą dobę. Cechuje nasz szybkość działania. Dojeżdżamy na miejsce ekspresowo. Oferta naszej pomocy drogowej obejmuje głównie teren Wrocławia ale z przyjemnością pomożemy państwu również przy holowaniu pojazdu z autostrady lub innego miasta czy kraju.

Holowanie Wrocław

Zapraszamy do korzystania  usług holowania aut we Wrocławiu. W przypadku niechcianej awarii państwa pojazdu lub wypadku holowanie auta to ratunek i oszczędność czasu. Nasza firma zajmie się wszystkim i dowiezie państwa samochód bezpiecznie do warsztatu, na parking lub pod Państwa dom.