PROCEDURA ZAKUPU AUTA

skup_aut_wroclawJak wygląda procedura wyceny i sprzedaży auta ?

Istnieją 3 możliwości aby umówić się na wycenę i ewentualną sprzedaż samochodu w naszym skupie aut :

  1. skontaktować się z nami pod numerem 794-11-12-13 i uzyskać wycenę auta drogą telefoniczną
  2. wypełnić formularz sprzedaży 
  3. przyjechać do naszego autokomisu (Wrocław, ulica Ceglana 73 – mapa z dojazdem)– przed przyjazdem również prosimy o kontakt telefoniczny

Po krótkiej rozmowie telefonicznej lub otrzymaniu wypełnionego formularza sprzedaży staramy się wspólnie ustalić cenę, za którą nasz skup aut może odkupić Państwa samochód. Jeśli proponowana przez Państwa cena jest rozsądna bądź nasza propozycja jest dla Państwa satysfakcjonująca, umawiamy się na oględziny pojazdu.

Po dokonaniu oględzin nasza propozycja ceny, za którą możemy kupić samochód, w większości przypadków pozostaje niezmienna w stosunku do wyceny wstępnej.  Może się ona jednak nieznacznie różnić – zarówno na plus (w sytuacji gdy do auta jest np. drugi komplet kół lub książka serwisowa, o czym wcześniej nie było mowy) jak i na minus (w sytuacji, gdy samochód posiada wady / usterki o których nie zostaliśmy poinformowani podczas wyceny wstępnej).

Zarówno wycena wstępna (telefoniczna bądź mailowa), jak i oględziny samochodu są całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują w żaden sposób do jego sprzedaży. W przypadku akceptacji ceny i podjęcia decyzji o sprzedaży nasz skup aut Wrocław BP Premium Cars wypłaca gotówkę za auto oraz załatwia wszelkie formalności w ciągu 20 minut. Gwarantujemy, że sprzedaż samochodu w naszym skupie aut przebiega zawsze szybko, bezpiecznie i bezproblemowo.